Děti a hypnóza

Malé děti do věku 7-9 let jsou v hypnóze neustále, protože ještě nemají vyvinutého strážce, který by jim říkal: "Toto není pravda." Proto je velmi důležité, co svým dětem říkáme a co jim říká okolí, protože oni vše přijímají  jako absolutní pravdu. Proto je tak jednoduché jim namluvit, že děti nosí čáp nebo že dárky nosí Ježíšek. Je to právě proto, že nemají svého strážce. Ale i díky tomu je velmi jednoduché pracovat s těmi, kteří mají nějaký problém. 

Je dobré své děti co nejvíce chválit, dávat jim bezmeznou lásku a objetí. Pokud používáte větu: "TY JSI.......", tak ji používejte pouze v pozitivním slova smyslu. Pokud se děti setkájí s kritikou od svých kamarádů, mluvte s nimi o tom a přesvědčte je o opaku, ukažte jim, jak báječní jsou. 

Moje dcerky poslouchají meditační pohádky téměř každý večer, nejen, že se jim dobře usíná, ale zároveň si díky nim dokážou poradit s problémy, které ve svém dětském světě řeší. 

Pokud chcete vyřešit nějaký problém svého dítěte, napište mi, vše o problému, jak to vnímáte vy a jak to vnímají vaše děti. Napiště mi o nich, co je baví, co mají rádi a já vám pro ně připravím naprosto jedinečnou meditační pohádku šitou jim na míru, kterou si budou poslouchat před spaním a která jim pomůže s překonáním jejich problému.

Image

Každý z nás chce mít šťastné a spokojené dítě bez problémů. Já vám nyní nabízím pomocnou ruku. Pokud jste se tedy rozhodli svým dětem pomoci, napište mi do níže uvedeného kontaktního formuláře. Těším se na vaše zprávy.

Vaše Markéta